Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Karać samotną matkę za coś takiego? Oby ci konfidenci zdechli z głodu, sędziowie antypolscy podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że dla części osób komentujących tutaj pojęcie wolności słowa, a tak naprawdę w ogóle wolności umknęło jeszcze w szkole średniej, o ile takową skończyli. Przypomnę więc, iż wolność jednostki nie może ingerować w prawa i wolności innych jednostek, a co za tym idzie ubliżania, czy gróźb kierowanych do innych osób nie można klasyfikować w kryteriach wolności słowa, ponieważ ingerują w prawa innych ludzi ;) Można się nie zgadzać z polityką przyjmowania uchodźców, i na przykład ja się z nią nie zgadzam, ale to nie znaczy, że takie stanowisko daje nam prawo do obrażania innych ludzi tylko ze względu na to, że mają inny kolor skóry, wyznanie itp., co jak widać na powyższym przykładzie jest karalne :) Mam nadzieję, że jeszcze więcej ludzi za takie patologiczne zachowanie poniesie karę. Aż mam się ochotę zakopać pod ziemię jak czytam co też Polacy potrafią na różnych forach wypisywać - zero jakiejś konstruktywnej krytyki, czy merytorycznych argumentów, tylko bluzgi i obelgi - jak w takich okolicznościach ktoś ma nas traktować poważnie? No jak?
To jest jakiś totalny bezsens, te hasełka "moja wolność kończy się tam, gdzie naruszam wolność kogoś innego". To nie ma nic wspólnego z logiką. Mogę komuś zwrócić uwagę by nie wiercił w niedzielę o 8 rano czy nie, bo w sumie ja ograniczę mu wolność, z drugiej strony on ogranicza mi wolność do ciszy. To jest za przeproszeniem popier***ona logika. Ja chcę chodzić prawie nago po bloku, sąsiad z piętra nie chce widzieć w ogóle osób bez nakryć głowy, bo mu religia zabrania przebywania z takimi osobami w pobliżu, i co wtedy ku***? Poje***a logika. Po to się umawiamy na pewne prawa po ich przedyskutowaniu i już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale gdyby to była tylko część Polaków, do której nie przynależysz? Właśnie o to chodzi w mowie nienawiści.
To trudno, najwyżej by nas deportowali albo w ostateczności wyrżnęli. Wam się wydaje, że nie ma odpowiedzialności zbiorowej, bo sobie to tylko wmawiacie. A co np. z wizami do USA, przecież Polacy nadal je mają, bo statystycznie naruszamy chyba okresy przebywania i jakoś jest odpowiedzialność zbiorowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alez jak najbardziej możesz, a jesli ktoś zgłosi do prokuratury podejrzenie o popełnienie przestepstwa , zgodnie z polskim prawem, że obraziło to jego uczucia religijne to sąd będzie musiał to rzwazyc zgodnie z art 196 kk:-)
Czyli w sumie nie mogę, bo zostanę skazany. Równie dobrze mógłbyś napisać, że mogę kogoś pobić, a sąd to rozważy w postępowaniu. Tylko o ile pamiętam, lewica była zawsze za zniesieniem tego prawa i ja też jestem, bo jest totalną fikcją i czemu niby uczucia religijne miałyby być ważniejsze niż uczucia do np. samochodu. Powiedzmy, że mam bzika na punkcie mojego starego auta. Ktoś na ulicy powie mi, że chyba muszę być debilem, żeby w takiego zdezelowanego gruchota wkładać tyle kasy. I co, iść do sądu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co nie mogę napisać, że Jezus był lekko walniętym hipisem razem ze swoją drużyną pierścienia, a Mahomet ogarniętym manią wielkości seksoholikiem. Mogę czy nie mogę, bo już ku*** nie wiem? Mogę na ulicy powiedzieć do kolegi:" Patrz, ale spasiony Policjant, jak on będzie gonił kieszonkowca?". Mogę czy też zostanę skazany za znieważenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kara i tak jest mała, bo za znieważenie za pomocą środków masowego komunikowania, mogła dostać nawet rok pozbawienia wolności ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeśli tak, to wypier***ać z tymi wszystkimi szydzącymi z chrześcijaństwa książkami, przedstawieniami teatralnymi, filmami etc. Czego takie było mordy darcie, jak te taliby katolickie, chciały zablokować przedstawienie ostatnio we Wrocławiu? Rozumiem, że ta karykatura Mahometa z bombą w nakryciu głowy, która się ukazała w Danii, to u nas już nie przejdzie, bo znieważa uczucia religijne i może być uznana za szerzenie nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***one brudasy z ISIS. Do gazu.   Czekam na wezwanie do sądu, bo obraziłem dokonując generalizacji grupę interpretującą na swój sposób Koran, moim zdaniem dość prawidłowy sposób. No i jeszcze wzywam do przemocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trudno, najwyżej by nas deportowali albo w ostateczności wyrżnęli. Wam się wydaje, że nie ma odpowiedzialności zbiorowej, bo sobie to tylko wmawiacie. A co np. z wizami do USA, przecież Polacy nadal je mają, bo statystycznie naruszamy chyba okresy przebywania i jakoś jest odpowiedzialność zbiorowa.
  Nie chodzi mi o to...czy byłoby ci miło, gdybyś był nazywany tak czy inaczej, gdyby tylko część Polaków podejmowała jakieś dziwne działania? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi mi o to...czy byłoby ci miło, gdybyś był nazywany tak czy inaczej, gdyby tylko część Polaków podejmowała jakieś dziwne działania? 
Właśnie o to chodzi, że w starciu z pewnymi problemami, skuteczne w zasadzie jest tylko posługiwanie się odpowiedzialnością zbiorową. Nie byłoby mi miło, ale gdyby np. 30% było złodziejami, gwałcicielami etc, to nie dziwiłbym się tym reakcjom i nie miałbym nic przeciwko, gdyby podjęto przeciw nam jakieś działania, powiedzmy wszystkim Polakom w danym mieście, landzie pobrać odciski palców, założyć opaski z chipami z GPS. Wy naprawdę myślicie, że nie ma czegoś takiego jak powszechność pewnych złych zjawisk w konkretnych społecznościach. Nie ma np. powszechnej kultury gwałtu na młodych chłopcach w zachodnim Pakistanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra, które z poniższych już są niedopuszczalne? "Pierdolony Mariusz Trynkiewicz (ten który zabił okrutnie parę dzieci). Do gazów." "Pierdoleni Chińczycy, chcą zawładnąć całą Azją wschodnią. Do gazów." "Pierdoleni Kanadyjczycy zabijający foki dla futra. Do gazów." "Pierdoleni komuniści. Najchętniej zabrali by każdemu jego cały dobytek. Do gazów." "Pierdoleni misjonarze. Gwałcą dzieci tubylców i niszczą ich kulturę. Do gazów."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
portal "Wykop" poleca artykuł: "Gwałt grupowy na 15-latce w Austrii. Nauczyciel zignorował wołanie o pomoc."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że tak nie piętnują polityków defraudujących kasę, obrażających wyborców niespełnionymi obietnicami, głupimi ustawami, sędziów wydających często wyroki od czapy, nielegalnych którzy wbili się falą do europy, dokonują przestępstw....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie wolnosc slowa? gdzie wolnosc wypowiedzi? nie mozna uwazac tego za nawolywanie do nienawisci. dlaczego na sile rzady ukrywaja prawde? czy polakom ktos pomagal po II WS? jakos nie migrowaliscmy milionami szukajac socjalu w innym kraju...nie poszlismy na latwizne. nawet dzisiaj polacy sa uwazani za bardzo pracowity narod...na caly swiecie. a oni co moga zrobic? wszczynac burdy, gwalcic kobiety, straszyc mieszkancow...nic pozatym. wstyd dla sadu za tak niewymierny wyrok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnę Ci o twoim stanowisku "poprawności i wolności" kiedy wyruch...ją Ci matkę, żonę lub córkę (to w najlepszym razie  ;)  - w gorszym utną łeb).
Jeśli już to wyruchają mnie, bo jestem kobietą :P Czytanie ze zrozumieniem - napisałam, że nie zgadzam się na to, żeby ich przyjmować do Polski. Nie toleruję ich zachowań na drogach - widziałam co robią we Francji i innych państwach - rozcinają paki, torują przejścia. Nie można na to pozwalać i trzeba z tym walczyć. Ale wydaje mi się, że chamstwa nie powinno się zwalczać chamstwem. Jeśli ktoś potrafi tylko chodzić i każdemu ubliżać, to niczego tym się nie zdziała. Zniżanie się to poziomu, który reprezentują uchodźcy pokazuje tylko tyle, że niczym się od nich nie różnimy. A wysyłanie kogokolwiek do gazu przez Polaka, jest co najmniej niesmaczne i świadczy o braku szacunku do tego przez co nasi rodacy przechodzili w czasie drugiej wojny światowej. Można, a nawet trzeba krytykować to co robią uchodźcy, ale wątpię, żeby ktokolwiek, kto przeszedł przez piekło obozu koncentracyjnego odważył się nawet największego wroga wysyłać "do gazu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra nawoływanie do gazowania to jedno. A co ze znieważeniem? Rozumiem, że w takim razie nie mogę napisać publicznie np. "Romowie to złodzieje i oszuści, Niemcy to idioci, a Szwedzi ciapatowe lachociągi." Idziemy w piękną stronę. Niedługo nie będzie można powiedzieć czegolwiek o charakterze obraźliwym dla kogokolwiek. Czyli jak 'dziennikarz' Lis napisze artykuł, że wyborcy PiSu to tępi nieudacznicy życiowi, to zasadzie w 100% może się spodziewać przegranej w procesie sądowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=YWEbZ1yVV28 Polecam, szczególnie fragment od 17:45.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 lata w zawieszeniu za mowe nienawisci. Chory kraj.
Naprawdę chory i chore rządy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to już przegięcie . Tamci mogą gwałci , bić i inne bezeceństwa a My nawet nie możemy napisać co o nich myślimy.A co mamy pisać że są cacy i niech do nas przyjeżdżają? A oni o nas mówią że każdy kto nie wierzy w Allacha to zwierze i trzeba go zabić... im wolno a nam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHORE PANSTWO.TRZEBA WYPIEPRZAC JAK NAJDALEJ OD TEJ POLSKI.WSZYSTKICH NIE ZAMKNIECIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...